O FIRMĚ BROTEL S.R.O.

Společnost Brotel s.r.o. vznikla v roce 1997 transformací společnosti Martin Brothánek – Brotel, která byla dodavatelem telekomunikační techniky a služeb již od roku 1991. S tím, jak se během posledních několika let měnil svět komunikací, měnilo se i zaměření firmy původně orientované na lokální pobočkové ústředny. Postupná integrace hlasových a datových služeb a velká poptávka zákazníků po zajištění komplexního servisu v oblasti elektronické komunikace vedly po roce 2002 k výraznému rozšíření působnosti společnosti směrem k informačním technologiím.

Díky tomu Vám dnes můžeme nabídnout následujícící služby:

Podporujeme opensource

V rámci naší firmy již mnoho let používáme software s otevřeným zdrojovým kódem a úspěšně jej nasazujeme také u našich zákazníků. Oceňujeme přitom nejen cenovou dostupnost, ale především kvalitu a obrovskou flexibilitu open source aplikací. Nejsme však jen pasivními uživateli produktů, které jsou povětšinou výsledkem nezištné práce mnoha dobrovolníků, ale snažíme se k jejich rozvoji přispět svým dílem.Jsme autory oficiálních českých překladů aplikací eGroupWare, ByteHoard a Tine 2.0

Nejsme obchodníci, ale poskytovatelé služeb. Naším cílem není prodej zboží, ale řešení potřeb zákazníků v oblasti komunikace a zpracování dat. Systémy, které dodáváme servisujeme po celou dobu jejich nasazení. Se svými klienty budujeme dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře, a respektu.

Přesvědčte se o tom, že stále existují firmy, které si váží svých zákazníků. Obraťte se na nás se svými potřebami, a my pro Vás navrhneme řešení na míru a srozumitelně Vám vysvětlíme všechny jeho přednosti i případná omezení. Svěřte nám realizaci, a my celý projekt dotáhneme do úspěšného konce, a podpoříme Vaše podnikání.